Reklama

Awaria Alior Banku. Klienci nie mieli dostępu do bankowości internetowej

Klienci Alior Banku nie mogli od rana zalogować się do systemów bankowości elektronicznej i mobilnej. Bank informuje, że awaria została usunięta, jednak czas logowania może być nieco wydłużony

Aktualizacja: 10.06.2019 13:10 Publikacja: 10.06.2019 13:06

Awaria Alior Banku. Klienci nie mieli dostępu do bankowości internetowej

Foto: Bloomberg

Dzisiaj od rana klienci Alior Banku nie mogą zalogować się do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, dotyczy to także klientów mających konta firmowe. Sprawa jest szczególnie newralgiczna, bo dziś przypada 10. dzień miesiąca, w którym wiele firm wysyła pensje swoim pracownikom.

Podczas prób zalogowania pojawia się komunikat „Poprawnie wylogowano z bankowości internetowej” i wyświetla się okno logowania, jednak kolejna próba skutkuje dalszym niepowodzeniem. Klienci skarżą się na profilu facebookowym banku, że nie mogą sprawdzić stanu swojego konta ani wykonać przelewu. „Pracujemy nad rozwiązaniem zaistniałej sytuacji związanej z bankowością. Przepraszamy za powstałe utrudnienia” – odpisuje Alior klientom.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Banki
Santander BP poprawia wynik i szykuje się do przejęcia przez Erste
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Banki
Cezary Stypułkowski, prezes Pekao: Mimo różnych przeciwności i nieracjonalności, ja się staram
Banki
Alarmujące dane. Co 36 minut ktoś próbuje oszukać bank
Banki
Nieuprawnione transakcje w całej Polsce. Santander uspokaja klientów i zwraca pieniądze
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Banki
Miliardowe zyski banków. To ostatni tak dobry kwartał przed podwyżką CIT?
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama