Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 23.07.2015 16:56 Publikacja: 23.07.2015 16:56
Foto: Bloomberg
51-letni Thompson, odpowiedzialny za operacje finansowe i zarządzanie ryzykiem zostanie od 1 sierpnia zastąpiony przez Paula Donofrio. Powodem odejścia były problemy z przejściem przez bank ostatniego stress-testu narzuconego przez Rezerwę Federalną w celu uniknięcia powtórki kryzysu finansowego z 2008 roku. Bank of America co prawda poradził sobie z problemem, ale Fed zalecić bankowi zaostrzenie wewnętrznej kontroli.
Donofrio do tej pory zarządzał operacjami finansowymi działów obsługi detalicznej oraz obsługi portfeli najbogatszych klientów. Jest związany z bankiem od 16 lat.
Dla kogo korzystne jest kolejne orzeczenie unijnego trybunału w sprawie rozliczeń frankowiczów i banków? ZBP prz...
Angielski bank centralny utrzymał główną stopę procentową na poziomie 4,25 proc. podczas czwartkowego posiedzeni...
Szwajcarski Bank Narodowy (SNB) obniżył w czwartek stopy procentowe o kolejne 25 punktów bazowych do 0 proc. - p...
Na stole leżą trzy główne scenariusze w sprawie przyszłości Aliora. Są skrajnie różne, dlatego trudno dziś oceni...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Kredyty frankowe są raną na sektorze finansowym, która zaczyna się goić. Mam nadzieję, że taką nową raną nie będ...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas