fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Kibice ukochanego klubu Donalda Tuska dyskutują o nim na forum

W Sieci Opinii
Donald Tusk często podkreśla, że podobnie jak Sławomir Nowak, kibicuje Lechii Gdańsk. Publikujemy fragmenty burzliwej, internetowej dyskusji kibiców gdańskiego klubu
Tomas73
Ole, ole :/ Do końca sezonu bez kibiców gości. Wszędzie! PZPN podjął dziś uchwałę, w której przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo ekstraklasy, I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Ponadto piłkarska centrala zwróciła się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wprowadzenie nakazu rozgrywania meczów o mistrzostwo III ligi w tym sezonie i niższych klas rozgrywkowych bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.?
Big danny
Jedno wielkie (...)! I to jest cywilizowany kraj?! (...)!!! Niech pozamykają wszystko i wszystkich! Będzie święty spokój!!!!!!!
TCZ1945
Niech zlikwidują piłkę nożną w Polsce! I tak nie ma sukcesów, a te (...) w krawatach i niebieskich mundurach nie będą musiały wymyślać kolejnych zakazów, a kibole nie będą im manifestacji antyrządowych robić! K..., co za kraj! Teraz będzie trzeba z dowodem chodzić po ulicy, bo patrol będzie legitymował wszystkich.  
DFLG
Niech zamkną też Orliki, przecież tam też jedni ludzie grają w piłkę, a inni to obserwują. Wbrew pozorom (...) oddał nam przysługę, nic tak nie integruje różnych środowisk jak wspólny wróg.  
FCLG
Tak sobie myślę, analizuje... czy to nie będzie punkt zapalny, wkur... ludzi wzrasta na każdym kroku... a ta iskra może być zaczątkiem czegoś większego, tu już nie chodzi o piłkę, stadiony i kibiców ale wiele wiele innych rzeczy w tym kraju... nawarstwia się nawarstwia i kto wie, czy nie pier... z takim hukiem, że rząd nakryje się nogami...  
trzczy
W sumie to pojawia się takie wyjście, że teraz będą przyjeżdżać grupy niezorganizowane. Polak potrafi.  
NAtiLG
Powiem tak: to co zrobili legioniści i lechici w Bydgoszczy, było złe i zasługiwało na potępienie, można było wydać zakazy stadionowe tym, którzy zaczęli się bić itd., ok. Ale to co teraz się dzieje, to jest jakiś skandal. Tusk mówi, że chce wyeliminować wulgaryzmy na stadionie, to co mam dostać zakaz stadionowy za to, że się wk..., że nie strzelili bramki w sytuacji 100%wej i powiem: o k...!??? Jak on to uzasadnił, bo dzieci słuchają, to nie można przeklinać! Powiem wam, że teraz dzieciaki 6-letnie takie wiązanki przynoszą ze szkoły, że niektórych z nas to by zabluzgali na śmierć. A Tuskinia mi mówi że to dzieciaki ze stadionu wynoszą!
Druga sprawa wiem że teraz wszystkie stowarzyszenia są wkurzone na obraz całej sytuacji. Może faktycznie zrobić protest i defiladę ulicami Warszawy, tak jak zrobiono to w Niemczech. I pokazać, że kibice są źle przedstawiani w mediach, jako wygłodniałe zwierzęta. Pokażmy, że mimo wszelkich uprzedzeń klubowych że możemy pójść obok siebie w jednej sprawie, w sprawie której chcą nam zabrać piłkę nożną, która jest całym naszym życiem. Może gadam zbyt patetycznie, ale innego sposobu nie widzę. Ps: A Tusk jak klnie to jest wszystko dobrze?    
Zabory
Nati, nie byłaś w Bydgoszczy, to się nie wypowiadaj. Kto się tam bił?! Wiesz, co to słowo prowokacja? Wiesz, jak wyglądała odprawa ochrony przed tym meczem? Także, jeśli nie, to nie powielaj tego co wybiórcza i tefałen. "Płemieł' zaczął wojenkę, tym bardziej szkoda dla niego, bo był kiedyś po Naszej stronie...  
NAtiLG
Widziałam w telewizji i mi wystarczyło, że starli sie z ochroniarzami, nie jestem ślepa. To, że zaczęli wyrywać krzesełka i nawalać w ochronę albo jak jeden z poznania wywalił z kopa dziennikarce, która nawet nie widziała napastnika, no, sorry nie chcę tego. Ale to nie znaczy, że musimy ponosić zbiorową odpowiedzialność! Ochrona i policja prowokuje nie od dziś, ale jej za to nie grozi zakaz stanowy lub więzienie. Więc trzeba trzymać nerwy na wodzy. Tylko tyle. Krytykuję tego, kto wyrwał krzesełko. Krytykuję tego, kto rzucał kamerami, głośnikami i petardami w ochronę i mendziarzy. I nikt mnie nie przekona że to było w porządku. Ale to już temat zamknięty, teraz Tusk bawi się w Pana dyktatora, i nakazuje, i zakazuje, chcąc "zmieniać świat".  
Natej
Ciekawe, o ile spadnie Tuskowi poparcie w najbliższych wyborach? PiS już się skompromitował, teraz to samo dzieje się z PO. Może wreszcie czas na jakiś normalny rząd? Może UPR wreszcie? Zresztą, jak nie teraz, to w następnej kadencji, bo ZUS i cały system ubezpieczeń niedługo i tak p... z powodu kryzysu demograficznego...   trzczy Płemiel z jednej strony odgrywa szeryfa, z drugiej widzi, że stadiony zabierają mu elektorat, więc je zamyka. 1947 Ponoć obił się o Lechię. Podobno raz przyszedł w jakimś kapeluszu. Wołek twierdzi, ze wywijał wężem ogrodowym w Bydgoszczy (nomen omen - w Bydgoszczy!). A starsi kibice Lechii go nie pamiętają. Ani tego kapelusza, ani tego węża. Znam doskonale te czasy, w których on tym niby wężem niby wywijał. Nie ma szansy, żeby o takim wyczynie nie gadał cały ówczesny młyn. A nikt, oprócz Wołka, tego nie pamięta.  
Chudy LG
11 czerwca · 12:00 Ergo Arena Ogólnopolska Konwencja Platformy Obywatelskiej RP. Idealna okazja, aby pokazać co o tym myślimy!  
Damiano88LG
Powinna być demonstracja. Niezależnie od tego, czy ktoś przyjdzie w szaliku Arki czy Lechii. Arka jest Arka, Lechia jest Lechia, ale kibic jest kibicem. Każdy kibicuje swojemu klubowi. ale musimy walczyć i zjednoczyć się na ten jeden głupi dzień...  
KlimekLG
Proszę o niezakładanie tematów "Protest" do odpowiedniego momentu...
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA