fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Kolejowe "dowcipy" Pawła Grasia

W Sieci Opinii
Minister Grabarczyk od dawna kpi z pasażerów kolei. Do jego "trupy komików" dołączył rzecznik prasowy rządu - Paweł Graś
Wakacje są okropnym czasem na remonty na kolei, ale musimy zacisnąć zęby i musimy to kiedyś zrobić. Na pewno jeździmy dłużej niż przed wojną - mówił w "Faktach po Faktach" rzecznik. Zapytany o to, jak długo powinien jechać pociąg z Warszawy do Gdańska, odparł: Powinien jechać krótko. (...) Podróż powinna być kilkugodzinna i ona taka będzie. A to dlatego, że w związku z otwarciem "gigantycznego frontu robót", po krótkim czasie „zaciskania pasa” (czyli modernizacji na kolei) będzie się już jeździć po Polsce normalnie. Koleje, zdaniem Grasia, to obszar, który powinien być priorytetem przyszłego rządu, niezależnie od tego, kto będzie rządził.
Uśmialiśmy się z dowcipów ministra Grasia do łez. Chcielibyśmy doradzić, aby Paweł Graś pomyślał o jakimś własnym „show”, bo widać, że jego talent marnuje się w Kancelarii Premiera. Obawiamy się jednak, że może nie być mu do śmiechu, kiedy od pasażerów otrzyma wraz z ekipą Donalda Tuska „wilczy bilet”.

Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA