fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

PiS chce zwołać komisję sejmową w sprawie śmierci Andrzeja Leppera

W Sieci Opinii
Zbigniew Ziobro i Arkadiusz Mularczyk poinformowali, że Prawo i Sprawiedliwość chce zwołania sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka w sprawie śmierci Andrzeja Leppera
Arkadiusz Mularczyk powiedział:
Chcemy, aby osobisty nadzór nad śledztwem wziął Prokurator Generalny Andrzej Seremet. Chcemy mieć pewność, że wszelkie okoliczności tego zdarzenia zostaną dokładnie zbadane. PiS w najbliższym czasie złoży wniosek o zwołanie sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.
Zbigniew Ziobro stwierdził:
Chociaż byłem w sporze z Andrzejem Lepperem, to jednak sprawę jego śmierci trzeba dokładnie wyjaśnić. Należy poważnie podejść do informacji, które przekazał redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz.
Po konferencji ukazały się pierwsze komentarze na Twitterze.
Tomasz Kalita, rzecznik SLD: PiS gra trumna Leppera w kampanii wyborczej. Ziobro ma najmniejsze prawo mówić w jego imieniu. Komisji w tej sprawie nie powinno być.
Tomasz Machała, Polsat: A.Mularczyk i Z.Ziobro domagają się zwołania komisji sprawiedliwości w sprawie śmierci Andrzeja Leppera. To wstęp do komisji śledczej?
Antyaferzysta na salonie24.pl skomentował:
Jak podaje TVN24 - PO i SLD nie chcą zwołania takiej komisji! Ich zdaniem prokuratura i policja wyjaśnią tę sprawę lepiej. Przedstawiciele koalicji rządzącej posunęli się nawet do wysunięcia wobec PiS zarzutu chęci marnowania publicznych pieniędzy! Jeżeli śmierć byłego wicepremiera RP to dla PO i SLD "błahostki", na które nie warto wydawać pieniędzy to znaczy, że coś tu jest nie tak! I to poważnie! Tym bardziej trzeba tę sprawę śledzić!
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA