fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozmaitości

Ukłon Plusa w stronę kibiców

Bloomberg
Tanie rozmowy telefoniczne z krajami Unii Europejskiej, Rosją, Ukrainą i Chorwacją oraz darmowa nawigacja, czyli „Starter dla obcokrajowca" w Plusie
Sieć telefonii komórkowej Plus postanowiła z okazji mistrzostw piłki nożnej Euro 2012 ułatwić komunikację i podróżowanie po kraju zagranicznym turystom kibicom. Od dziś w ofercie Plus na Kartę, dostępny będzie „Starter dla obcokrajowca". Przygotowany specjalnie z myślą o cudzoziemcach odwiedzających Polskę pozwala na rozmawianie z zagranicą za 29 gr za minutę, a także 30-dniowe bezpłatne korzystanie w telefonie z nawigacji NaviExpert.
Promocyjna stawka za połączenia do krajów Unii Europejskiej pozwala na wykonywanie z Polski rozmów międzynarodowych nie tylko do krajów Unii, ale również do Chorwacji, Ukrainy i Rosji.
Dodatkowo Plus chce ułatwić turystom poruszanie się po kraju i serwuje zagranicznym klientom darmową nawigację NaviExpert. Choć sama aplikacja jest darmowa, korzystanie z niej wiąże się z dodatkową opłatą - do jej działania konieczne jest połączenie z Internetem. Dlatego przed ściągnięciem wskazane jest włączenie pakietu internetowego, którego cena w plusie wynosi 7 zł za 100 MB. Aplikację można pobrać wysłając bezpłatny SMS o treści „Navi" pod numer 8046 i otworzyć link aktywacyjny. Korzystanie z nawigacji przez pierwsze 30 dni jest bezpłatne, później kosztuje 11,07 zł brutto miesięcznie.
Koszt zakupu „Startera dla obcokrajowca" to 25 zł. Starter będzie dostępny w miejscach dużego potencjalnego natężenia ruchu obcokrajowców, takich jak dworce, lotniska, stacje benzynowe czy kioski w galeriach handlowych.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA