fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Prezenty dla znaków horoskopu chińskiego

Rzeczpospolita
Coś dla szczura, tygrysa, smoka, konia, świni i pozostałych...
Wyjątkowo sprytny i przedsiębiorczy. Sentymentalny, romantyczny, rozpieszcza swoją rodzinę. Pełen humoru, ciekawy świata. Lubi pieniądze i życie na wysokim poziomie. Ubiera się modnie i elegancko. Szczęście w miłości zapewni mu lapis-lazuli. Talizman z cyny uchroni go przed nieszczęśliwym wypadkiem.
Poważnie traktuje życie, tradycjonalista, domator. Lubi przyrodę, ma zamiłowanie do ziemi i prac z nią związanych. Bardzo praktyczny: szyje, gotuje, majsterkuje. Na ubiór nie zwraca zbyt dużej uwagi, za to przywiązuje się do rzeczy. Szczęśliwy kolor – żółty. Kamień – onyks, który obdarzy go mądrością, spokojem i wytrwałością. Metal – ołów.
Przebojowy, niecierpliwy, lubi zmiany i podróże. Często uprawia sporty ekstremalne, szybko jeździ samochodem lub gra w gry hazardowe. Lubi zwracać na siebie uwagę. Jego kolor – zieleń. Kamień – akwamaryn.
Uwielbia gotować i robi to najlepiej ze wszystkich znaków zodiaku chińskiego. Bardzo lubi gości. Wybiera stroje klasyczne, kolory pastelowe i stonowane. Otacza się pięknymi przedmiotami. Szczęśliwy kamień – ametyst.
Pociągają go nauki ścisłe, technika, filozofia, ezoteryka. Bardzo dba o wygląd, preferuje klasykę i styl sportowy. Szczęśliwy kolor – żółty aż po złoto. Kamień – diament. Szczęście przynoszą mu wszelkie wyroby ze złota.
Artystyczna dusza. Interesuje się ezoteryką, lubi pracować samotnie. Szczęśliwy kolor – ognista czerwień. Kamień – granat i rubin.
Pełen fantazji, energii i oryginalności. Lubi modę i korzysta z najnowszych trendów. Ceni rzeczy markowe, sporo czasu spędza przed lustrem. Szczęśliwy kolor – czerwień. Topaz chroni go przed błędnymi decyzjami. Bursztyn pomaga opanować porywczy charakter.
Kocha kwiaty i zwierzęta. Słynie z poczucia piękna i zainteresowania sztuką. Ma talent upiększania swojego otoczenia i dbania o innych. Ceni elegancję i szyk. Szczęśliwy kolor – odcienie żółtego. Niekorzystnie na jej psychikę działają brązy i czernie. Perła zapewni jej powodzenie w miłości i uchroni przed złym losem.
Wygląd zewnętrzny jest dla niej bardzo ważny, lubi się przebierać i stroić, często wybiera styl młodzieżowy. Biel jest dla niej kolorem ochronnym. Rubin przyniesie powodzenie w interesach, a bursztyn zapewni zdrowie i doda sił witalnych. Szczęśliwy metal – złoto.
Ma wrodzony szyk i elegancję, bardzo dba o swój wygląd. Ma rozległe zainteresowania i chce o wszystkim wiedzieć. Kolor biały przyciąga do niego szczęśliwy los i harmonię w życiu. Kamień – agat.
Realizuje się w zawodach związanych z prawem, niesieniem nagłej pomocy, społecznictwem. Szczęśliwy kolor – odcienie żółtego po złoto, które obdarzą go pomyślnością. Szafir uchroni miłość, a turkus doda odwagi.
Dobrze gotuje i jest bardzo gościnna, zwłaszcza w późniejszym wieku uwielbia biesiadować. Szczęśliwy kolor – czerń. Topaz chroni ją przed podstępnymi ludźmi. Pomyślność zapewnią jej miedź i platyna.
stylizacja: barbara dereń-marzec, zdjęcia: jolanta kozińska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA