fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Fabiański prosi o transfer z Arsenalu

Łukasz Fabiański
Fotorzepa, pn Piotr Nowak
Bramkarz reprezentacji Polki Łukasz Fabiański nie może pogodzić się z rolą rezerwowego w Arsenalu i w najbliższym oknie transferowym chce zmienić klub
Łukasz Fabiański w angielskim zespole jest drugim bramkarzem, niepodważalne miejsce w pierwszej jedenastce ma inny Polak Wojciech Szczęsny. Od początku sezonu Fabiański wystąpił w barwach Arsenalu dwa razy - w rozgrywkach Carling Cup, gdzie Arsene Wenger wystawia rezerwowy skład.
- Chciałbym zostać wypożyczony do innego klubu, by grać a nie siedzieć na ławce - mówi Fabiański.
W tym sezonie z takiej możliwości skorzystał trzeci bramkarz Arsenalu Manuel Almunia, który przeszedł na wypożyczenie do West Ham United. - Spytałem Wengera, czy mogę zrobić tak samo jak Almunia, odpowiedział być może - relacjonuje rozmowę z trenerem Arsenalu - powiedział Fabiański.
Fabiański ma świadomość, że siedząc na ławce jego możliwość udziału w Euro 2012 jest bardzo mała, dlatego liczy, że regularne występy w innym klubie przybliżą go do zagrania na tym turnieju. - Chcę aby moja sytuacja w Arsenalu wreszcie rozwiązała się w najbliższym czasie, ponieważ chcę grać na Euro 2012 - podsumował bramkarz.
Źródło: sports.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA