fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Osiedle Wilno – nowe mieszkania w sprzedaży

Zaułek Uniwersytecki na osiedlu Wilno
Materiały Inwestora
Budowę kolejnego etapu osiedla przy ul. Bukowieckiej na warszawskim Targówku rozpoczyna Dom Development. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,3 tys. zł za mkw.
Dom Development wprowadza do oferty kolejne 132 mieszkania, z których najmniejsze jednopokojowe ma 30,3 mkw., a największe, z trzema pokojami – 64,8 mkw.  Deweloper oferuje tu także dwupokojowe 36,8-metrowe lokale z aneksem kuchennym. Ceny mkw. mieszkań: od 6300 do 6780 zł.
Lokale z najnowszej oferty znajdą się w nowo powstającym budynku w części osiedla Wilno zwanej Kwartałem Uniwersyteckim. W podziemnej hali garażowej, do której będą prowadziły windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych, deweloper przewidział 147 miejsc parkingowych. 133 stanowiska wycenił na 28 280 zł, a 14, do których przynależą też schowki – na 33 000 zł. W hali garażowej będzie też 29 komórek lokatorskich w cenie 6100 zł.
W tej części osiedla Dom Development zaplanował też dziewięć lokali usługowych o powierzchni od 41,6 do 118,4 mkw. Ich cena: 10 434 zł za mkw.
Ta część inwestycji ma być gotowa w drugim półroczu 2013 roku.
Deweloper podkreśla, że osiedle jest dobrze skomunikowane. – Dodatkowo w pobliżu inwestycji do końca 2013 roku zbudujemy  stację kolejową o nazwie Warszawa Zacisze-Wilno, z której dotarcie do budowanej stacji metra przy Dworcu Wileńskim zajmie cztery minuty – zapowiadają przedstawiciele Dom Development.
Po rozpoczęciu nowego etapu inwestycji liczba mieszkań w budowie na osiedlu Wilno wynosi ponad 460. W ofercie sprzedaży jest zaś 214 lokali. Jak informują przedstawiciele dewelopera, ponad połowa mieszkań mieści się w limitach programu dopłat do kredytów „Rodzina na swoim".
Autorem projektu osiedla Wilno jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA