fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Jan Szul nowym szefem TVP Info

Newsroom TVP Info
Fotorzepa, Radek Pasterski RP Radek Pasterski
Swoje funkcje będą pełnić od 1 lipca. Dotąd stanowiska zastępców Iwony Schymalli, szefowej Jedynki pozostawały nieobsadzone.
Godlewski to publicysta tygodników „Wprost" i „Gościa Niedzielnego". Wcześniej pracował m.in. w „Polsce The Times" i „Dzienniku". Wcześniej przez ponad 11 lat był związany z TVP. W latach 2004-2006 kierował redakcją publicystyki TVP1.
Rychcik obecnie pracuje w redakcji  publicystyki TVP Kultura, wcześniej kierował redakcją publicystyki kulturalnej i rozrywki w TVP1, był także redaktorem naczelnym magazynu „Pegaz".
Od dziś z kolei p.o. szefa TVP Info jest Jan Szul. To dzisiejsze decyzje zarządu TVP.
Przy niedawnym podziale kompetencji pomiędzy członków zarządu TVP nadzór nad Ośrodkiem Oddziałów Regionalnych (czyli TVP Info) przypadł Marianowi Zalewskiemu (kojarzonemu z PSL). Na Woronicza mówiło się już otwarcie, że lewica niebawem straci wpływy w kanale informacyjnym TVP.
Jan Szul zastąpi na stanowisku dyrektora kojarzonego z lewicą Łukasza Kardasa, który przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim.
Szul to wieloletni reporter i wydawca „Wiadomości". W latach 1999- 2000 ich szef. W TVP Info był wydawcą wielu audycji m.in. „Gość dnia", „Rozmowa dnia", „Echa dnia". W 2007 roku pełnił funkcję zastępcy szefa publicystyki TVP Info. Obecnie pracuje jako wydawca m.in. codziennego programu „Minęła dwudziesta".
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA