fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Ustawiony mecz Nigeria - Argentyna?

Skład Argentyny na mecz z Nigerią
AFP
Paweł Majewski
Gdy Argentyna przegrywała z Niegerią 0:4 zanotowano podejrzanie dużo zakładów na piątą bramkę. I ta padła. W ósmej minucie doliczonego czasu
FIFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne i bada spotkanie sprzed kilku dni. W tym samym składzie Argentyna zagra w Warszawie z Polską.
Porażka z Nigerią zaskoczyła kibiców, ale przypominano, że w składzie Argentyńczyków znalazło się tylko dwóch graczy, którzy wystąpią w turnieju Copa America. Podejrzana bramka padła po kontrowersyjnym rzucie karnym. Na cenzurowanym znalazł się sędzia spotkania, Ibrahim Chaiboi z Nigru
- Nie zauważyłem niczego niepokojącego, nie było takich pomyłek sędziego, które mogłyby być podstawą do nieuznania wyniku - ocenił w Warszawie argentyński trener Sergio Batista.
Zapowiedział, że jego zespół znacznie lepiej spisze się z Polską, a skład drużyny to próba budowania drużyny. - Jedna drużyna wystąpi niebawem w kontynentalnych mistrzostwach, ale myślę też o przyszłości i realizuję projekt szukania kolejnych graczy i budowania reprezentacji na 2014 rok. Stąd takie nazwiska na spotkania z Nigerią i Polską - powiedział.
Dawny partner z boiska, a teraz następca Diego Maradony na stanowisku selekcjonera Albicelestes znalazł miejsce w reprezentacji m.in. dla pomocnika Legii Alejandro Cabrala. - Znam potencjał piłkarzy, do których wysłałem powołania, a jego pamiętam jeszcze z ligi argentyńskiej. Podkreślam, że chodzi o projekt przyszłości naszej kadry. Z Nigerią sukcesu nie odnieśliśmy, co nie oznacza, że podobnie będzie z Polską - stwierdził Batista.
.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA