fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Osiedle Saska coraz większe ?

Osiedle Saska rośnie na granicy Saskiej Kępy i Gocławia
Materiały Inwestora
Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania w inwestycji przy ul. Bora-Komorowskiego ?w Warszawie. Lokale będą gotowe w trzecim kwartale 2012 roku
Osiedle Saska rośnie na granicy Saskiej Kępy i Gocławia, w sąsiedztwie ul. Afrykańskiej. Ma się składać z 1 539 mieszkań. Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejne 144 lokale. Oznacza to, że w liczba mieszkań w budowie wynosi obecnie 804.
Te, których sprzedaż właśnie rusza (to tzw. druga faza drugiego etapu) będą oddane do użytku pod koniec trzeciego kwartału 2012 roku.?Jak podają przedstawiciele dewelopera, w drugiej fazie drugiego etapu inwestycji zaplanowano lokale od 45,1 do 98,8 mkw. Ceny mkw. wahają się zaś od 7,06 tys. zł do 9 tys. zł. Średnia cena to 8,2 tys. zł. ?
Osiedle zostało zaprojektowane przez pracownię Hermanowicz Rewski Architekci. Generalnym wykonawcą tego etapu jest firma Unibep. ??
O projekcie
• Osiedle Saska powstaje na 6,5 hektarowej, trójkątnej działce. ?
• Docelowo inwestycję utworzy 11 budynków (od VII do XIV kondygnacji) z 1 539 mieszkaniami. ?
• Budowa jest podzielona na trzy etapy. W pierwszym powstanie 470 mieszkań, w drugim – 439, a w trzecim – 630.?
• Średnia powierzchnia planowanych mieszkań to 59,61 mkw.
?• W sąsiedztwie inwestycji znajduje się naturalne jezioro o powierzchni około 2 hektarów. W centralnej części osiedla ma powstać las. Deweloper planuje przesadzić tu 8-metrowe drzewa. ?
• W planach są też place zabaw i ścieżki spacerowe. ?
• Na osiedlu Saska znajdzie się także 55 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 4561,5 mkw. (lokale od 39,5 do 179,7 mkw.).?
O deweloperze
Dom Development buduje mieszkania popularne, apartamenty oraz domy jednorodzinne. Spółka zrealizowała m.in. warszawskie inwestycje: Marina Mokotów, Akacje, Derby, Kasztanowa Aleja, Opera, Morskie Oko, Patria, Bruna, Gdański czy Grzybowska. Postawiła też osiedla domów jednorodzinnych Białopole i Wille Laguna.?
Dom Development prowadzi obecnie 18 inwestycji (m.in. stołeczne osiedla Saska, Adria, Klasyków czy Oaza we Wrocławiu). ??
Od 2006 roku Dom Development jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Największym akcjonariuszem firmy jest Dom Development B.V., z siedzibą w Rotterdamie, w którego posiadaniu znajduje się 63,10 proc. akcji.?
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA