fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Dzień Kobiet i impreza rajstopowa

warszawajestkobieta.blox.pl
materiały prasowe
Impreza rajstopowa, rysowanie Kobiecej Mapy Miasta, a przede wszystkim Manifa – tak przez najbliższe dni panie będą celebrowały nadchodzący Dzień Kobiet.
Już w niedzielę ulicami stolicy przejdzie Manifa. Kobiecy marsz  pod hasłem „Dość wyzysku! Wymawiamy służbę!" wyruszy w samo południe z pl. Defilad. Swój udział w nim zapowiedziały m.in. pielęgniarki, sprzątaczki i kucharki.  Manifestacja dedykowana  jest  Izabeli Jarudze-Nowackiej, która zginęła w katastrofie pod Smoleńskiem, a która zawsze wspierała kobiety. Ale to niejedyny punkt warszawskich obchodów Dnia Kobiet. Od dziś do niedzieli specjalnie dla pań odbywać się będzie w Blue City pokaz samochodów i skuterów. Atrakcją mają być też pokazy fryzjerskie. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. warszawajestkobieta.blox.pl
Świętowanie Dnia Kobiet proponuje też kawiarnia Sens Nonsensu. Podczas poniedziałkowego spotkania usłyszymy historie o zasłużonych mieszkankach warszawskiej Pragi.
Z kolei na wtorek 8 marca seanse dla pań przygotowują warszawskie kina, np. Cinema City. W ofercie będą nie tylko filmy, ale też porady dietetyków i trenerów personalnych. W Dzień Kobiet panie, które odwiedzą  dawną InfoQulturę przy pl. Konstytucji 4, będą miały okazję zaznaczyć na specjalnej mapie swoje ulubione miejsca.
Źródło: Życie Warszawy
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA