fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Taniec

Warsztaty taneczne w Okęckiej Sali Widowiskowej

Grupa Yachad, która w zbliżającą się sobotę i niedzielę poprowadzi warsztaty taneczne w Okęckiej Sali Widowiskowej, jest otwarta na wszystkich
Nieważne, czy osoba do niej się zgłaszająca jest wyznania rzymskokatolickiego, jest żydem czy buddystą. Nieważne, jakie ma przekonania polityczne. Skąd pochodzi i jak mówi. Działalność Yahad, specjalizującej się w tańcach izraelskich, dobrze wpisuje się w ideę dialogu międzykulturowego. Szczególnie że taniec łamie wszelkie granice – także te językowe.
Warsztaty połączone zostaną z prezentacją i promocją tańców izraelskich jako sposobu na integrację i aktywne spędzanie wolnego czasu. Zajęcia dla początkujących (można nie mieć żadnego wcześniejszego kontaktu z tańcem) i dla tancerzy na zaawansowanym poziomie poprowadzą instruktorzy Yachad. Wstęp wolny.
Warsztaty tańców izraelskich oraz pokazy grupy Yachad, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a, Warszawa, wstęp wolny, sobota (26.02), godz. 14.30 (początkujący) i 17.30 (zaawansowani) – niedziela (27.02), godz. 10 (początkujący) i 13.30 (zaawansowani)
 
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA