fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

G.I. Joe: Czas Kobry

„G. I. Joe: Czas Kobry”
Materiały Promocyjne
„G. I. Joe: Czas Kobry” to film o elitarnej jednostce komandosów, którzy rozprawiają się z terrorystyczną organizacją o nazwie Kobra. Nazwy oddziału nie należy jednak szukać w spisie amerykańskich specsłużb. Fabuła powstała na podstawie serii zabawek, a także związanych z nią komiksów i seriali animowanych.
Figurki superżołnierzy stworzyła firma Hasbro. Są zaprojektowane tak, aby można było poruszać każdą ich kończyną i zmieniać im uzbrojenie. Wkrótce stały się ulubionymi zabawkami milionów chłopców na świecie. Teraz trafiają na duży ekran, tak jak wcześniej inny gadżet Hasbro – Transformersy. To właśnie filmy o tych robotach zapoczątkowały w Hollywood boom na opowieści o zabawkach.
W najbliższych latach możemy się spodziewać fali podobnych produkcji. Za oceanem już się głowią, jak zekranizować przygody He Mana i innych superbohaterów z plastiku. Moda szybko nie wygaśnie, bo zarabiają na niej studia hollywoodzkie i koncerny zabawkarskie udzielające licencji na filmy.
Jest tylko jeden warunek. „G. I. Joe: Czas Kobry” musi się dobrze sprzedać, by podtrzymać koniunkturę. Bez pokazu prasowego nie sposób ocenić, czy może stać się kasowym hitem.
[i] USA 2009, reż. Stephen Sommers, wyk. Channing Tatum, Sienna Miller, Christopher Eccleston[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA