fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Muzyka technologii

Zanim wyruszymy tłumnie do Krakowa, by poznać guru eksperymentów dźwiękowych Aphex Twina, kolejne wydarzenie z kalendarza Warsaw Elektronic Festival pozwoli nam poznać projekty rodzimej sceny elektroniki.
WEF rozrasta się i w ciągu kilku lat z audycji radiowych i koncertów Future Sessions przeistoczył się w instytucję, która organizuje oprócz live actów wykłady, instalacje, warsztaty. Na festiwalu ponad setka młodych twórców wciela w życie ideę łączenia sztuki i technologii.
W sobotę w klubie Mandala w ośmiogodzinnym maratonie zagrają ci zawsze oczekiwani – Dagiel i Liquid Molly. A po nich pojawią się nowe twarze elektronicznej sceny, m.in. Sourone i MadBoy.
W tym samym czasie w Zachęcie – CHOP – Pre China Tour, czyli muzycy tworzący polsko-chiński projekt, który w czerwcu wyruszy w trasę po Chinach. To będzie próba generalna przed tournee (jego przebieg można śledzić w blogu: [link=http://www.wef.pl/chinatour" target="_blank]www.wef.pl/chinatour[/link]). Na koniec “Gold Plated Face” – projekt szefa artystycznego WEF Jarosława Grzesicy. Oprawę zapewnią artyści audiowizualni Pani K i MicroKino.
[i]Warsaw Elektronic Festival, Mandala, Warszawa, ul. Emilii Plater 9/11; Zachęta (sala kinowa), pl. Małachowskiego 3, bilety: 10 zł, sobota (25.04), godz. 16.[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA