fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Konsumenci

Pozew grupowy przeciwko BZ WBK

123RF
Kancelaria „Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy” planuje złożenie pozwu grupowego przeciwko Bankowi Zachodniemu WBK S.A. dotyczącego abuzywnych klauzul indeksacyjnych w tzw. kredytach frankowych.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, kancelaria decyzję o rozpoczęciu pracy nad pozwem grupowym przeciwko BZ WBK podjęła po przeanalizowaniu ogromnej ilości dokumentacji kredytowej w związku z kierowanymi do kancelarii licznymi zapytaniami odnośnie zapisów umów o kredyt hipoteczny waloryzowany kursem franka szwajcarskiego zawieranych przez BZ WBK z konsumentami.

Obecnie Dział Pozwów Grupowych kancelarii „Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy" prowadzi dwa spory grupowe przeciwko Bankowi Millennium S.A. (w obu sprawach pozwy zostały już przyjęte do rozpoznania przez Sąd I Instancji), pozew grupowy przeciwko Skarbowi Państwa w związku ze sprawą Amber Gold (przyjęty prawomocnie do rozpoznania, gdzie 14 grudnia 2016 r. upływa ostateczny termin zamknięcia Grupy) oraz pozew grupowy przeciwko towarzystwu ubezpieczeniowemu (przyjęty prawomocnie do rozpoznania w październiku 2016 r.).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA