fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Nowe mieszkania na Bemowie

Osiedle Przyjaciół znajdzie się w samym centrum warszawskiego Bemowa
Materiały Inwestora
Sprzedaż mieszkań przy ul. Kiermaszowej na warszawskim Bemowie rozpoczyna Dom Development. Ceny: od 6,9 tys. zł za mkw.

- Osiedle Przyjaciół znajdzie się w samym centrum warszawskiego Bemowa, u zbiegu planowanego odcinka ul. Jana Olbrachta oraz ul. Kiermaszowej, w sąsiedztwie niskich zabytkowych domków Osiedla Przyjaźń - mówią przedstawiciele Dom Development.

Inwestycję utworzą trzy budynki (od trzech do pięciu pięter) o prostej bryle. Mieszkania mają być gotowe w czwartym kwartale 2016 roku. Osiedle zaprojektowała pracownia DAP Paweł Piątek, a jego wykonawcą jest firma Erbud.

Na osiedlu Przyjaźń Dom Development zaoferuje 304 mieszkania - od kawalerek po lokale czteropokojowe o powierzchni od ok. 27 do 112 mkw. - W pierwszym etapie, w budynku w kształcie litery „E", zaplanowano 115 mieszkań, z których każde będzie miało balkon, loggię lub taras, a mieszkania na parterze – przydomowe ogródki - opisuje deweloper.

Ceny mkw. mieszkań wahają się od 6,9 do 8,9 tys. zł. Pod każdym z trzech budynków powstanie hala garażowa. - W pierwszym etapie, który jest już w sprzedaży, zaplanowano 116 miejsc postojowych. Cena pojedynczego stanowiska to 29,9 tys. zł, a miejsce ze schowkiem kosztuje 33,9 tys. zł - podaje deweloper.

Na poziomie hal garażowych zaplanowano komórki lokatorskie oraz schowki na rowery. Komórek będzie 21. Ich cena to 8 tys. zł. Na parterze budynku A - od strony ulic Jana Olbrachta i Kruszyńskiej - znajdzie się jeden lokal usługowy o powierzchni 50 mkw.

Dom Development oferuje dwa warianty wykończenia - „Dom" (480 zł za mkw.) oraz „Komfort" (840 zł za mkw.). Osiedle Przyjaciół to kolejna inwestycja dewelopera w tej okolicy. Na osiedlu powstanie duży plac zabaw. W najbliższej okolicy jest też dziesięć ogólnodostępnych placów.

- Aby zapewnić dobrą komunikację z ul. Powstańców Śląskich w bliskim sąsiedztwie osiedla zbudujemy odcinek ul. Jana Olbrachta, który do tej pory stanowił tylko ciąg pieszy - zapowiada deweloper. - Koszt realizacji wyniesie ok. 2 milionów zł.

- Atutem inwestycji jest lokalizacja w spokojnym, dobrze skomunikowanym miejscu. Osiedle Przyjaciół to nasza kolejna inwestycja na Bemowie. Dołożyliśmy starań, by jego przyszli mieszkańcy czuli się tu po prostu dobrze - mówi Jarosław Szanajca, prezes Dom Development.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA