fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory Prezydenckie 2015

Błaszczak: Wolność do wyjazdu na zmywak

Mariusz Błaszczak
Fotorzepa/Jerzy Dudek
Przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak ironicznie skomentował nowe hasło wyborcze Bronisława Komorowskiego

Andrzej Duda otworzył wczoraj w Warszawie biuro pomocy prawnej. Mariusz Błaszczak powidział, że punkt odwiedzają osoby, które nie uzyskały pomocy ze strony władz.

- Ludzie, którzy przychodzą na ul. Piękną czują się pozbawieni wsparcia władzy, która mówi, że od niej nic nie zależy. Mam nadzieję, że ludzie postawią na zmianę. Ta wolność, o której mówi prezydent Komorowski, to wolność do wyjazdu na zmywak - powiedział przewodniczący klubu parlamentarnego PiS.

Błaszczak nawiązał do hasła zaprezentowanego dziś przez prezydenta - "Komorowski - prezydent naszej wolności".

- Wolność to możliwość korzystania z praw, a ta możliwość pod rządami PO i Bronisława Komorowskiego jest ograniczona. Jest ograniczona wolność do korzystania z edukacji, wymiaru sprawiedliwości i dostępu do leczenia - kontynuował polityk PiS.

Obecna w studiu Joanna Mucha pozytywnie oceniła nowe hasło prezydenta. - Odnosi się do przeszłości opozycyjnej prezydenta, który walczył o tę wolność. Warto o tym pamiętać, bo jest to zakrzykiwane przez środowiska, które nie mają pamięci historycznej. To hasło odnosi się także do 25-lecia polskiej wolności, z której Polacy skorzystali w sposób fenomenalny - skomentowała.

Zdaniem Mariusza Błaszczaka zapowiedzi te nie trafią do ludzi, którzy są pokrzywdzeni.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA