fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory Prezydenckie 2015

Kurski: Sztab Komorowskiego chce straszyć Polaków

Jacek Kurski
Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
Były eurodeputowany Solidarnej Polski Jacek Kurski uważa, że sztab Bronisława Komorowskiego planuje zastraszyć Polaków. - Nie dajmy się na to nabrać - powiedział polityk

Zdaniem Jacka Kurskiego Bronisław Komorowski swoją największą porażkę, jaką jest narażenie obywateli na niebezpieczeństwo, chce przekształcić w narzędzie zwycięstwa.

Sabotowanie przez prezydenta tarczy rakietowej, ogłoszony reset w stosunkach z Rosją, niewykonanie budżetu na zbrojenie i odwracanie się od polityki zagranicznej prowadzonej przez Lecha Kaczyńskiego to elementy, które naraziły nasz kraj na niebezpieczeństwo - wymieniał Kurski.

Jednocześnie Bronisław Komorowski na uroczystościach związanych z 70. rocznicą zakończenia II wojny światowej będzie odgrywał osobę, które zapewnia bezpieczestwo Polski - zwrócił uwagę polityk.

Na Westerplatte odbędą się uroczystości, w których wezmą udział m.in. prezydenci Polski, Litwy, Ukrainy, sekretarz generalny ONZ oraz szef Rady Europejskiej.

- Na czym polega perfidia Komorowskiego? Że nawet cisza wyborcza ma grać na jego korzyść. 7, 8 maja Komorowski ma stanąć na Westerplatte i pokazać: patrzcie, mam tutaj prezydentów, jestem ważny, ja was obronię. A 9 maja, kiedy jest cisza wyborcza, media (...) zobaczą czołgi Putina - mówił w TVN24 Kurski.

W ocenie Kurskiego takie zachowanie prezydenta jest grą, która ma zastraszyć Polaków przed I turą wyborów prezydenckich. Taki jest plan sztabu Komorowskiego, żeby straszyć Polaków. Nie dajmy się na to nabrać, oni narazili Polskę na niebezpieczeństwo - dodał polityk.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA