fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Rusza budowa Miasteczka Rubikon

Materiały Inwestora
Inwestycję przy ul. Techników w Warszawie, z mieszkaniami o powierzchni ok. 25 mkw., zaczyna Dolcan. Ceny lokali zaczynają się od 145 tys. zł.
Na parterze budynku powstaną lokale usługowe i gastronomiczne. - Miasteczko Rubikon zaoferuje mieszkania na start w dorosłość.Polski rynek nieruchomości wciąż jest zbyt jednorodny, a osoby  poszukujące nietypowych rozwiązań mają problemy ze znalezieniem odpowiedniej oferty - tłumaczą przedstawiciele Dolcana. - Powierzchnie dostępnych na rynku pierwotnym mieszkań zaczynają się zazwyczaj od ok. 30-32 mkw. Mniejszych jest bardzo mało. Często są to lokale z ciemną kuchnią, bez balkonów, z oknami wychodzącymi na północ. W dodatku ich cena całkowita jest wysoka - dodają.
Tymczasem nie brakuje klientów, których nie stać na większe mieszkania lub których styl życia nie wymaga dużej powierzchni. - Szczególnie młodzi, których większa część życia toczy się poza czterema ścianami mieszkań – na uczelniach, w pracy, na spotkaniach ze znajomymi w mieście – potrzebują takich kompaktowych mieszkań na start w dorosłość - przekonują przedstawiciele Dolcana, powołując się na badania konsumenckie.
Miasteczko Rubikon powstanie w warszawskich Włochach, u zbiegu ul. Techników i Cegielnianej. Projekt przewiduje budowę 3-kondygnacyjnego bloku na planie połączonych kwadratów, z dwoma wewnętrznymi, zielonymi dziedzińcami, z istniejącym pomnikiem przyrody.
W budynku znajdą się 242 minimieszkania, w większości jednopokojowe, oraz 20 lokali 2-pokojowych, o średniej powierzchni 25 mkw.
Inwestycja zostanie oddana do użytku w czwartym kwartale 2015 roku. - Na parterze zaprojektowano lokale pod gastronomię, usługi i handel. W budynku będzie także winda i całodobowa recepcja, a teren osiedla będzie monitorowany - opisuje deweloper.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA