fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Graś: Premier zmienia plany. "Niepokojąca prognoza pogody"

Paweł Graś
Fotorzepa, Radek Pasterski RP Radek Pasterski
Odwołana zostanie wizyta na S8 i na 15:00 zostanie zwołany rządowy zespół zarządzania kryzysowego, w którym weźmie udział premier - powiedział w TVN24 Paweł Graś. Powodem jest pogarszająca się sytuacja pogodowa na południu Polski.
Jak powiedział Graś w programie "Jeden na jeden", dzisiejsze plany premiera "ulegną zmianie z powodu niepokojącej prognozy pogody".
- Pogarsza się sytuacja pogodowa na południu Polski. W związku z tym odwołana zostanie wizyta na S8 i na 15:00 zostanie zwołany rządowy zespół zarządzania kryzysowego, w którym weźmie udział premier - powiedział Paweł Graś.
Rzecznik rządu dodał, że służby przedstawią możliwy rozwój sytuacji w związku z opadami na południu kraju. - Możliwy jest wyjazd premiera do zagrożonych regionów, ale taka decyzja zapadnie ewentualnie po spotkaniu rządowego zespołu – dodał Graś.
Jak informuje Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, w najbliższych dniach na południowym-wschodzie kraju może intensywnie padać. W związku z tymi prognozami spodziewane są gwałtowne wzrosty stanów wód na terenie województw podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.
Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA