fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Panattoni buduje magazyny i biura

Ruszyła druga faza budowy parków Panattoni we Wrocławiu i Błoniu. Inwestorem obu przedsięwzięć jest spółka Panattoni Europe.
Położony na Bielanach Wrocławskich, 15 kilometrów na południowy zachód od centrum Wrocławia, Panattoni Park Wrocław leży przy drodze nr 35 łączącej Wrocław z Pragą. Oferuje dziś 40 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. W realizowanej właśnie drugiej fazie oferta powiększy się o kolejne 46,5 tys. mkw.
Realizacja tej inwestycji zakończy się w II połowie września 2008 r.Natomiast zlokalizowany w drugiej strefie rynku warszawskiego, ok. 28 kilometrów na zachód od Warszawy, Panattoni Park Błonie po zakończeniu II fazy projektu będzie dysponował 46 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej. Obiekt będzie gotowy jesienią tego roku.
Panattoni to jeden z liderów w budowie inwestycji parków magazynowych w Polsce – dotychczas spółka wybudowała parki w Poznaniu, Wrocławiu, Mysłowicach, Bielsku-Białej, Łodzi, Błoniu, Teresinie, Pruszkowie oraz w zachodniej części Czech, w okolicach Pilzna. Oprócz rozbudowy parków we Wrocławiu i Błoniu firma buduje nowe centra logistyczne w Garwolinie, Strykowie oraz Ołtarzewie.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA