fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Zdrowie

Kiedy pójdziemy do kina? Minister Szumowski podał przybliżony termin

Adobe Stock
Jeszcze przed wakacjami będziemy mogli iść do kina - wynika z wywiadu ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego dla "Super Expressu".

Polski rząd zapowiedział wycofanie zakazów epidemicznych w czterech etapach. Trzy z nich zostały już wprowadzone. W ostatnim, czwartym przewiduje się otwarcie salonów masażu i solariów, umożliwianie działalności siłowni i klubów fitness oraz działalność teatrów i kin w nowym reżimie sanitarnym.

W wywiadzie dla "Super Expressu" minister zdrowia Łukasz Szumowski przyznał, że już niedługo, będziemy mogli iść do kina. Dopytywany, przyznał, że nawet jeszcze przed wakacjami.

Minister stwierdził także, że na lipiec i sierpień Polacy mogą spokojnie rezerwować rodzinne wakacje w kraju. Jednocześnie jednak nie wykluczył jednoznacznie, że restrykcje (zamknięcie hoteli) nie zostaną przywrócone w lipcu. - Natomiast patrząc na obecną dynamikę uważam, że prawdopodobieństwo jest niewielkie. Niepewna jest natomiast przyszłość wakacji zorganizowanych, takich jak kolonie czy obozy. To jest dużo większy problem niż wyjazd rodzinny do hotelu nad morze czy w góry - podkreślił Łukasz Szumowski.

Źródło: se.pl / rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA