fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Znany raper sprzedał rodzinny dom w Los Angeles

realtor.com
Znany raper i biznesmen Dr. Dre sprzedał wspaniały dom w Los Angeles, w którym mieszkał z rodziną ponad 20 lat.

Według realtor.com muzyk dostał za posiadłość 4,5 mln dolarów czyli prawie 18 mln złotych. Dr. Dre mieszkał tam 20 lat wraz z rodziną - żoną Nicole i dziećmi.

Posiadłość rapera Dr. Dre czyli Andre Romelle Younga znajduje się w dzielnicy Woodland Hills na terenie strzeżonej enklawy dla super-bogatych - Westchester County Estates.

Piętrowy dom ma powierzchni mieszkalnej około 1500 metrów w tym osiem sypialni, 13 łazienek, imponujący hol wejściowy z marmurowymi schodami prowadzącymi na piętro do sypialni. Na parterze domu jest biuro, duża nowoczesna kuchnia, jadalnia, bar i ogromny salon z wyjściem na taras, wprost na basen. W salonie jest jacuzzi - tuż przy przeszklonych drzwiach, otwieranych na całą szerokość ściany.

Główna sypialnia ma własny taras z pięknym widokiem na okolicę oraz kominek, dwie garderoby i dwie łazienki, w tym jedną z suchą sauną. Każda sypialnia ma własną łazienkę. Jest też odseparowana część z pokojami gościnnymi - dwoma sypialniami, łazienką, salonem i wnęką kuchenną.

Poza tym w domu jest sala bilardowa, sala kinowa, siłownia, a prawdziwą ozdobą salonu jest ogromne akwarium z egzotycznymi rybami, zawierające niemal 568 litrów wody.

Do dyspozycji właścicieli jest tez garaż na cztery samochody, piwnica win mieszcząca 250 butelek, tzw. panic room, który chroni przed włamywaczami.

W zadbanym ogrodzie jest duży basen o wymiarach olimpijskich ze słoną wodą, obok są przebieralnie, jest też duży taras z miejscem do grilowania, barem i telewizorem.

Cała posiadłość jest niewielka i ma niespełna 1400 metrów kwadratowych powierzchni.

Dr. Dre nie miał najmniejszych problemów ze sprzedażą posiadłości, która była na rynku nieruchomości zaledwie miesiąc. Nie wiadomo, kto jest jej nowym właścicielem, ale raper zarobił na tej transakcji. Dom kupił w 1999 roku za niespełna 2,4 mln dolarów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA