fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynagrodzenia

Pracodawca roku? Świąteczne premie doprowadziły pracowników do łez

Adobe Stock
Deweloper z Baltimore St. John Properties zrobiła swoim pracownikom dużą niespodziankę przed świętami. Na premie przeznaczono niemal 10 mln dolarów.

- Jestem wdzięczny każdemu z naszych pracowników, za ich ciężką pracę i poświęcenie. Nie mogłem wymyślić lepszego sposobu, aby im to pokazać – powiedział prezes Lawrence Maykrantz.

Średnia premia w firmie wyniosła 50 tys. dolarów czyli niemal 200 tys. złotych. Najniższą premię w wysokości 100 dolarów otrzymał pracownik, który został zatrudniony, ale nie rozpoczął jeszcze pracy. Najwyższy bonus wyniósł 270 tys. dolarów czyli około 1 mln złotych.

St. John Properties zatrudnia w sumie 198 osób. Większość była mocno zaskoczona wysokością premii i ustawiała się w kolejce, by podziękować właścicielowi firmy - Edwardowi St. John. Wręczenie premii odbyło się na dorocznej imprezie świątecznej dla pracowników. Pracownicy otrzymali koperty, w których znajdowały się wysokie bonusy. Po otrzymaniu ich ludzie rzucali się sobie w ramiona oraz płakali ze szczęścia.

Deweloper z Baltimore jest jest wart ponad 3,5 mld dolarów z portfolio zawierającym nieruchomości komercyjne o łącznej powierzchni ponad 20 mln stóp kwadratowych (185,806 hektarów) w ośmiu stanach. Założycielem  firmy jest 81-letni Edward St. John, który rozpoczął biznes 48 lat temu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA