fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

„Pod Żyrandolem”: Prawdziwa debata się wyborcom należy

twitter/ Trzaskowski2020
Jacek Nizinkiewicz
Michał Szułdrzyński
Michał Kolanko
Czy poniedziałkowe debaty sprawiły, że któryś z kandydatów jest bliżej prezydentury? Jakie ważne deklaracje padły podczas wystąpień obu polityków? Czy sprawa szczepień będzie miała wpływ na wybory? Kto stoi za ulotkami roznoszonymi przez Pocztę Polską, które skierowane są przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Komentują Michał Kolanko, Jacek Nizinkiewicz i Michał Szułdrzyński.

Andrzej Duda po debacie w Końskich widział, że chcemy mu zadać pytania, ale na nie odpowiadał. To nie jest jednostkowa sytuacja, ale tak jest przez lata. To powinien być standard, że dziennikarze przeprowadzają wywiady, zadają pytania, a nie gonią za kandydatem na prezydenta – komentuje Jacek Nizinkiewicz. – Rafał Trzaskowski powinien być wczoraj w Końskich, nawet nie po to, by wziąć udział w debacie, ale spotkać się z mieszkańcami. Taki gest mógłby być dobrze odebrany – dodaje.

Podcast „Pod Żyrandolem” to codzienna audycja dziennikarzy „Rzeczpospolitej”. Komentujemy najważniejsze wydarzenia kampanii wyborczej, obserwujemy, kto ma największe szanse, by zdobyć fotel prezydenta. Nagrywamy aż do rozstrzygnięcia wyników wyborów prezydenckich.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA