fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Akcja "Mimo wszystko Duda". Konfederacja mówi o "ustawce"

AFP
W internecie pojawił się spot, w którym wyborcy Krzysztofa Bosaka deklarują poparcie w drugiej turze dla Andrzeja Dudy. Zdaniem Konfederacji to działanie, za którym stoi Prawo i Sprawiedliwość.

W filmie #MimoWszystkoDuda jedna z osób informuje, że zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich oznacza powrót do polskiej polityki Donalda Tuska. 

- Najpóźniej w marcu 2021 roku ten sam Donald Tusk zostanie premierem Polski. Pamiętam te czasy - mówi Marek Miśko.

- Nie chcę, by Polska znalazła się w potrzasku, dlatego w drugiej turze zagłosuję na kandydata pozytywnego – Andrzeja Dudę - deklaruje dr Tomasz Dorosz. 

Wątpliwości w sprawie opublikowanego spotu mają politycy Konfederacji. 

"A co to się stanęło temu misiu? Czyżby ci "narodowcy" ze spotu #MimoWszystkoDuda nie byli tak naprawdę wyborcami Krzysztofa Bosaka? Chyba znamy pierwszych beneficjentów zapowiedzianego przez PiS "funduszu patriotycznego". #PrzestańcieKłamać" - napisał Jakub Kulesza.

- Widzę, że po różnych stronach objawiło się wielu działaczy, aktywistów i wyborców Bosak2020, których zaangażowania nie widziałem w ogóle przed I turą. Ciekawe, ciekawe..." - skomentował Robert Winnicki.

"Jaka szkoda, że wyborcy Bosaka z akcji #MimoWszystkoDuda nie byli tak aktywni wtedy, gdy było to potrzebne, to jest w kampanii Bosaka przed I turą" - ocenił Sławomir Mentzen.

"Tak czy inaczej, bardzo dziękujemy PiS za znalezienie nam nowych wyborców. W 2023 prosimy o więcej" - dodał.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA