fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Sławomir Nitras: Małgorzata Kidawa-Błońska miałaby w wyborach prezydenckich 0 proc.

tv.rp.pl
- Wybory nie odbyły się dlatego, że większość rządowa tak się zakiwała, tak zmieniała prawo wyborcze, że uniemożliwiła PKW i samorządom przeprowadzenia tych wyborów. Małgorzata Kidawa-Błońska była jedyną kandydatką, która w sposób zdeterminowany mówiła, że nie weźmie w nich udziału - powiedział w programie „Onet Rano” Sławomir Nitras.

Sławomir Nitras uważa, że Małgorzata Kidawa-Błońska miałaby "nie 2-4 proc.", tylko 0 proc. - Wszystkich wyborców wezwała do niewzięcia udziału w wyborach - stwierdził.

Jak podkreślił Sławomir Nitras w programie „Onet Rano”, "Małgorzata Kidawa-Błońska nie jest jedynie ciepłą i miłą kobietą, tylko wybitnym i doświadczonym politykiem, byłym marszałkiem Sejmu”. Polityk dodał także, że to dzięki Koalicji Obywatelskiej "nie sfałszowano wyborów". - Inni kandydaci nie mieli tej determinacji. (...) My i Małgorzata Kidawa-Błońska kosztem swoich wyników mówiliśmy, że trzeba bronić wyborów, kosztem poparcia społecznego. Ale było z nami wielu Polaków, którzy mówili tym wyborom "nie" - ocenił Nitras.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA