fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Wanda Nowicka: Szymon Hołownia celuje w centroprawicowy środek. Tam jest ciasno

tv.rp.pl
Posłanka Lewicy Wanda Nowicka odniosła się w programie „Onet Opinie” do kandydatury Szymona Hołowni w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. - Komu jak komu, ale Lewicy Szymon Hołownia nie ma szans odebrać wyborców - stwierdziła.

- Z tego, jak zrozumiałam jego przekaz, on celuje w centroprawicowy środek, a tam jest już ciasno - powiedziała Wanda Nowicka komentując w programie „Onet Opinie” kandydaturę Szymona Hołowni w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. - Jest tam już Koalicja Obywatelska, PSL i teraz trafia tam też Hołownia. Przekaz, którym się wczoraj z nami podzielił, nie był lewicowy i chyba nawet nie miał taki być - dodała. - Moim zdaniem absolutnie nie można mówić, że on celuje w lewicowy lektorat - podkreśliła.

W programie rozmawiano także o tym, kto będzie kandydatem Lewicy w wyborach prezydenckich. - Wiemy, kto będzie od nas kandydować, ale mamy swój kalendarz wyborczy i nie ulegamy presji, że wszyscy muszą już teraz ujawnić swoich kandydatów, więc poczekamy do końca roku - zaznaczyła. - Nie wszystko to, co się dzieje, musi być od razu upubliczniane na zapotrzebowanie mediów i konkurencji politycznej. Cierpliwie czekamy - dodała. - Niech się wszyscy pozostali wyprztykają, a my wejdziemy, gdy już będzie na to czas - stwierdziła posłanka Lewicy.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA