fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

Terlecki: To nie sondaże wygrywają wybory

Fotorzepa, Robert Gardziński
Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki powiedział w radiowej Jedynce, że po raz pierwszy od trzydziestu lat Polska ma szansę dogonić najbardziej rozwinięte państwa Europy oraz, że niedzielne wybory parlamentarne rozstrzygną, czy Polska będzie się dalej rozwijać.

Przed politykami ostatnie dni kampanii. W miniony weekend kandydaci większości partii przekonywali do siebie wyborców na konwencjach. W najbliższy już cisza wyborcza, a w niedzielę głosowanie.

Ryszard Terlecki powiedział w radiowej Jedynce , że zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości nie powinni myśleć, że wybory już są wygrane. - Pamiętajmy o tym, że to nie sondaże wygrywają wybory, tylko nasze głosy w lokalach wyborczych - stwierdził. - Mieliśmy okres niezwykle ostrej polaryzacji. Ostatnie miesiące to jest bardzo intensywny, bardzo emocjonalny spór tych, którzy mają inne zdanie niż PiS - podkreślił. - Po raz pierwszy Polska od 30 lat ma szansę, żeby zacofanie ekonomiczne w stosunku do Zachodu wyrównać, żeby poziom życia w Polsce był średni w UE, a potem taki jak w tych bogatych państwach Europy - dodał. 

Źródło: Polskie Radio
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA