fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

Mariusz Max Kolonko do Pawła Kukiza: Przywołuję Pana do porządku

Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Proszę trzymać się planu i ustaleń porozumienia, które osiągnęliśmy we Wrocławiu - przekazał Pawłowi Kukizowi planujący start w wyborach do Sejmu Mariusz Max Kolonko.

Mariusz Max Kolonko może wystartować jako jedynka z Warszawy z listy, która wykuwa się obecnie w bólach na prawicy poza PiS - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Kolonko już kilka tygodni temu zapowiedział utworzenie partii Revolution. Już wcześniej w swoich wpisach na Facebooku sugerował, że dołączy do niego Paweł Kukiz.

Czytaj także: Nie będzie koalicji wyborczej PSL - Kukiz'15

W ubiegłym tygodniu Kolonko poinformował, że zawarł porozumienie z Kukizem podczas spotkania pod Wrocławiem. "Celem nowej partii #R REVOLUTION nie jest przekraczanie jakichś progów wyborczych – to jest dobre zajęcie dla polityków. #R REVOLUTION jest partią polskiego Narodu. Naszym celem jest cel totalny – objęcie władzy w Polsce" - przekazał.

Dziś na stronie partii pojawił się list do lidera Kukiz'15. "Panie Pawle Kukiz – przywołuje Pana do porządku. Proszę trzymać się planu i ustaleń porozumienia, które osiągnęliśmy we Wrocławiu w którym połączyliśmy ręce jako nowa partia polityczna #R Revolution otwarta na wszystkich tych, którzy chcą bogatej, silnej i dumnej Polski" - czytamy.

"Bierność przywódcy była zawsze pożywką dla spekulacji antypolskich mediów i knowań nieudolnych polityków, którzy  wykorzystują teraz Pana niezdecydowanie, by znów szarpać sukmaną Rzeczpospolitej dla własnych korzyści" - pisze Kolonko.

"To Pana nieracjonalna bierność powoduje, że politycy – tak jak przed wyborczym biegiem po półmilionowe pensje Unijne – znów szukają kuriozalnych połączeń ‘koalicyjnych’ do katapultowania się na stołki tym razem do parlamentu polskiego, obdzielają się juz ‘jedynkami” i używają mojego nazwiska i partii #R REVOLUTION do szukania karkołomnych i krótkotrwałych układów politycznych, które przeczą zasadom grawitacji sceny politycznej w Polsce".

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA