fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory do PE

Pięć najlepszych spotów tej kampanii

kadr ze spotu Karola Karskiego
Do ciszy wyborczej już tylko kilka godzin. Kandydaci rozdają ostatnie ulotki i publikują ostatnie wpisy w mediach społecznościowych. Każdy liczy na jak najlepszy wynik, chociaż wszyscy są już bardzo zmęczeni. Wiele miesięcy pracy to też spoty wyborcze, którymi kandydaci i kandydatki próbowali opowiedzieć swoje historie.

Oto pięć najlepszych z nich.

Róża Thun przypomina o pewnej obsesji PiS

Politycy PiS bardzo często sięgają do pełnego nazwiska europosłanki Róży Gräfin von Thun und Hohenstein, jedynki Koalicji Europejskiej z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego. Jej sztabowcy postanowili to wykorzystać w prześmiewczym spocie.

Krzysztof Hetman ze wsparciem ojca

Spoty z udziałem członków rodziny często są sztampowe. Nie jest tak w przypadku Krzysztofa Hetmana, o którym opowiada jego ojciec.

Spoty z udziałem członków rodziny często są sztampowe. Nie jest tak w przypadku Krzysztofa Hetmana, o którym opowiada jego ojciec.

Kandydaci i kandydatki SLD przypominają o swoich osiągnięciach

W zabawnym i lekkim klipie z udziałem kandydatów i kandydatek SLD politycy Sojuszu przypominają o swoich dokonaniach na unijnym polu. Pojawia się też Aleksander Kwaśniewski 

Karol Karski walczy o polskie sprawy

"Niekonwencjonalne" spoty wyborcze to okazja do przekroczenia granicy miedzy lekką formą a kompromitacją. Spot Karola Karskiego mimo kontrowersji należy do tej pierwszej kategorii

Niech zagłosują Mamy!

Koalicja Europejska w czwartek - postawiła w jednym ze spotów na przypomnienie, że dzień wyborów to dzień mamy. W zdecydowanie udany sposób.

Warto wspomnieć, że w sieci oraz w stacjach telewizyjnych pojawił się spot przygotowany w ramach kampanii Narodowego Instytutu Wolności o podobnej tematyce. Pojawił się na youtube we środę.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA