fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Dentons w Ameryce Środkowej

www.sxc.hu
Dentons oraz Mu?oz Global zatwierdziły połączenie, dzięki któremu największa firma prawnicza na świecie będzie obecna w Ameryce Środkowej.

Partnerzy Dentons, największej na świecie firmy prawniczej, oraz kostarykańskiej kancelarii Munoz Global, zaaprobowali połączenie, w wyniku którego Dentons będzie pierwszą globalną firmą prawniczą posiadającą biura w Ameryce Środkowej.

Dzięki połączeniu klienci Munoz Global uzyskują dostęp do ponad 7.600 prawników, 9.900 profesjonalistów i 13.600 specjalistów w ramach Dentons w 147 lokalizacjach w 60 krajach, zaś klienci Dentons będą mogli korzystać z doświadczenia wiodących prawników w Ameryce Środkowej.

Dentons i firmy, z którymi się łączy, zawsze starają się wykorzystywać istniejący kapitał dotychczasowych marek poprzez innowacyjną strategię migracji marek, uwzględniającą dobre imię prawników i specjalistów każdej z łączonych firm w oczach aktualnych klientów w poszczególnych regionach. Od chwili rozpoczęcia działalności w Ameryce Środkowej, w biurach na Kostaryce, w Nikaragui i Panamie, nowy podmiot występować będzie pod nazwą Dentons Munoz.

Więcej informacji na temat połączenia dostępnych jest na stronie internetowej www.dentonscombination.com.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA