fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Crido Legal doradza spółce Astris w budowie biurowca w Krakowie

www.sxc.hu
Kancelaria prawna Crido Legal kompleksowo doradza spółce Astris w realizacji projektu polegającego na zrealizowaniu w Krakowie biurowca, klasy A, o powierzchni użytkowej ok. 13 000 mkw.

Podpisanie dwóch kluczowych dla realizacji całej inwestycji dokumentów – umowy na generalne wykonawstwo oraz umowy kredytowej zabezpieczającej finansowanie dla całego projektu kończy pierwszy etap doradztwa, po którym nastąpi etap komercjalizacji inwestycji.

- Ruszamy z interesującym projektem. Świetna lokalizacja w Śródmieściu Krakowa, w uformowanej biznesowo okolicy z dobrą komunikacją, udogodnienia dla najemców, certyfikat LEED Gold, to tylko niektóre z atutów naszego biurowca – mówi Józef Tarnawski, członek zarządu spółki Astris spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k, będącej inwestorem. Potwierdzeniem atrakcyjności naszego budynku biurowo-usługowego jest również fakt, iż kilka zagranicznych firm już zwróciło się z zapytaniem i otrzymało od nas szczegółowe oferty najmu.

- Nasz budynek jest dopasowany do wszystkich potrzeb dużych korporacyjnych najemców działających w Krakowie na rynku BPO i SSC. Bardzo dobrze zorganizowane miejsca pracy pozwolą przyciągnąć najlepszych pracowników do firm, które wynajmą u nas powierzchnię biurową – dodaje Dyrektor Projektu Jarosław Betka.

- Podpisanie umowy na generalne wykonawstwo z tak doświadczonym wykonawcą, jak również zapewnienie finansowania w silnym i stabilnym banku, pozwoliło na pozyskanie strategicznych partnerów przy realizacji tej inwestycji. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym procesie. Teraz czas na komercjalizację, gdzie inwestor liczy na pozyskanie atrakcyjnych najemców – mówi Filip Grzesiak, Senior Associate w Crido Legal.

Doradztwo Crido Legal na rzecz Astris spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. obejmuje kompleksowe wsparcie inwestora w realizacji projektu, co dotyczy w szczególności przygotowania i negocjacji umowy na generalne wykonawstwo, negocjacji dokumentacji kredytowej, a następnie komercjalizacji inwestycji oraz bieżącego doradztwa w trakcie jej realizacji.

Ze strony Crido Legal w skład zespołu prowadzącego inwestycję wchodzą Filip Grzesiak i Sławomira Wronek-Kuch.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA