fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Prestiżowe wyróżnienie dla działu prawnego Asseco Data Systems

Piotr Jakubowski
materiały prasowe
Dział prawny Asseco Data Systems kierowany przez Piotra Jakubowskiego został wyróżniony w międzynarodowym rankingu Legal 500 jako jeden z najbardziej innowacyjnych i profesjonalnych w Europie Środkowo – Wschodniej.

The GC Powerlist to część prestiżowego zestawienia Legal 500, które od 30 lat wyłania najlepsze międzynarodowe kancelarie prawnicze. GC Powerlist skupia się wyłonieniu najlepszych prawników reprezentujących działy prawne przedsiębiorstw. Ranking po raz drugi objął region Europy Środkowo-Wschodniej. Rywalizacja uwzględniała 12 kategorii branżowych.

Asseco Data Systems jest spółką należącą do Grupy Asseco, funkcjonującą od 2016 r. Firma została wyróżniona w kategorii przedsiębiorstw IT. Kapituła dokonała wyboru spośród kilkuset zgłoszonych zespołów prawniczych. Dział prawny kierowany przez Piotra Jakubowskiego został wysoko oceniony jako zespół wybitnych ekspertów specjalizujących się w różnych gałęziach prawa, który wspiera firmę w realizacji projektów biznesowych na terenie całego świata wzmacniając jej pozycję globalnego dostawcę rozwiązań IT.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA