fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Eligiusz Krześniak pokieruje pracami katedry prawa handlowego na Uczelni Łazarskiego

Eligiusz Krześniak
materiały prasowe
Prof. UŁa dr hab. Eligiusz Krześniak, partner zarządzający warszawskiego biura Squire Patton Boggs, został kierownikiem nowoutworzonej katedry prawa handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. W najbliższych latach pokieruje pracami jednej z dziewięciu katedr wydziału, który od wielu lat plasuje się w czołówce najlepszych wydziałów prawa w Polsce.

Prof. Krześniak jako wykładowca prawa handlowego związany jest z Uczelnią Łazarskiego od 2017 roku. Jest uznanym ekspertem w prawie handlowym, telekomunikacyjnym, energetycznym, IT i M&A, prawie sportowym oraz w arbitrażu. W 2018 roku został nominowany na arbitra CAS (Trybunału Arbitrażowego do Spraw Sportu w Lozannie), a także wybrany na Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Sądownictwa Polubownego.

Prof. Krześniak jest też partnerem zarządzającym warszawskiego biura Squire Patton Boggs, globalnej kancelarii prawnej zatrudniającej zespół ponad 1 500 prawników działających w 47 biurach w 20 krajach. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz zróżnicowanej grupy klientów z Ameryki Północnej, Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA