fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Nowy partner w Allen & Overy

Nowy partner w kancelarii Allen & Overy
www.sxc.hu
Z dniem 1 lipca 2015 r. do grona partnerów kancelarii Allen & Overy dołączyła prof. Krystyna Szczepanowska-Kozłowska, która stanie na czele Działu Własności Intelektualnej.

Prof. Szczepanowska-Kozłowska jest specjalistą z dziedziny prawa własności intelektualnej oraz nowych technologii. Posiada bogate doświadczenie zarówno w zakresie procesowych, jak i nieprocesowych spraw dotyczących w szczególności patentów, znaków towarowych, praw autorskich, nieuczciwej konkurencji, a także ochrony danych osobowych. Prof. Szczepanowska-Kozłowska reprezentuje również klientów w postępowaniach sądowych w sporach gospodarczych i arbitrażowych. Jej nominacja wzmocni również międzynarodową grupę Allen & Overy zajmującą się prawami własności intelektualnej, zwłaszcza w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kancelaria Allen & Overy w Warszawie posiada duże doświadczenie w zakresie obsługi projektów dotyczących własności intelektualnej, jednakże Pani Profesor z pewnością przyczyni się do dalszego wzmocnienia zespołu i zwiększenia jego możliwości w zakresie obsługi kluczowych klientów, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych.

- Warszawska kancelaria posiada solidne podwaliny do wypracowania kompleksowej oferty w zakresie własności intelektualnej dla klientów z kraju i zagranicy w jednej z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie. Wiemy, że międzynarodowe korporacje przywiązują dużą wagę do tego, by ich doradcy mieli silny, lokalny zespół ds. własności intelektualnej w regionach, w których prowadzą działalność, a Europa Środkowo-Wschodnia jest jednym z takich kluczowych obszarów - powiedział mec. Jacek Michalski, partner w dziale korporacyjnym Allen & Overy.

- Z przyjemnością dołączam do tak świetnego zespołu prawników kancelarii Allen & Overy. Mam nadzieję, że moja obecność przyczyni się do dalszego rozwoju zarówno praktyki własności intelektualnej, jak i kancelarii - podkreśliła prof. Szczepanowska-Kozłowska

- W ramach swojej globalnej strategii Allen & Overy przewiduje rozbudowę zespołu ds. praw własności intelektualnej i dlatego jest nam niezmiernie miło powitać Panią Profesor w naszych szeregach. Jest ona świetnym prawnikiem, nauczycielem młodych prawników i idealną osobą, by przyczynić się do rozwoju lokalnego, regionalnego i globalnego zespołu ds. własności intelektualnej - dodał mec. Arkadiusz Pędzich, partner zarządzający Allen & Overy w Warszawie oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA