fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

BSWW Legal & Tax doradcą PayTel

Piotr Wojnar
Informacja Prasowa
Kancelaria BSWW Legal & Tax doradzała PayTel SA w zakresie uzyskania zezwolenia od KNF na działalność w charakterze krajowej instytucji płatniczej.

Prawnicy kancelarii BSWW Legal & Tax doradzali PayTel S.A., spółce teleinformatycznej świadczącej specjalistyczne usługi w dziedzinie obsługi płatności masowych, w procedurze uzyskiwania zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego na działalność w charakterze krajowej instytucji płatniczej.

W dniu 23 czerwca 2015 r. KNF zdecydowała o wydaniu zezwolenia dla PayTel. Od tego momentu, PayTel jest podmiotem wpisanym do rejestru usług płatniczych (nr: IP32/2015) prowadzonego przez Komisję i nadzorowanym przez KNF.

Zespołem prawników doradzających PayTel kierowali wspólnicy zarządzający: Piotr Wojnar i Piotr Smołuch, których wspierali: adwokat Janusz Szeliński oraz aplikant adwokacki Wioletta Wyrzykowska.

„Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć PayTel podczas kilkumiesięcznej procedury weryfikacyjnej oraz w uzyskaniu przez spółkę formalnego statusu instytucji płatniczej. Przyznanie przez KNF zezwolenia jest dowodem na to, że PayTel spełnia wszelkie wymogi zapewniające bezpieczeństwo świadczonych usług" – powiedział Piotr Wojnar, wspólnik zarządzający BSWW Legal & Tax.

PayTel jest spółką teleinformatyczną powstałą w 2003 roku, świadczącą specjalistyczne usługi w dziedzinie obsługi płatności masowych, sprzedaży produktów i usług elektronicznych oraz przetwarzania elektronicznych transakcji płatniczych. Na polskim rynku PayTel jest jednym z liderów w zakresie sprzedaży i dystrybucji doładowań, usług przedpłaconych oraz przyjmowania płatności masowych. Na terminalach PayTel klienci mogą korzystać z takich usług jak: płatności kartą, doładowania telefonów czy płatności za rachunki. PayTel oferuje również nowoczesne rozwiązania w zakresie obsługi transakcji związanych ze sprzedażą produktów i usług przedpłaconych w Internecie. W tym zakresie PayTel prowadzi sprzedaż doładowań on-line oraz obsługuje serwisy doładowań m.in.: doładowania orange.pl, doladowania.wp.pl, twojtelefon.onet.pl.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA