fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig liderem na rynku usług prawnych w Polsce

www.sxc.hu
Według najnowszych edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych 2016 dziennika Rzeczpospolita oraz rankingu Legal 500 Europe, Middle East and Africa (EMEA) 2016 kancelaria Greenberg Traurig pozostaje liderem na rynku usług prawnych w Polsce.
Zgodnie z ostatnią edycją Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita Kancelaria Greenberg Traurig zajęła drugie miejsce wśród kancelarii obsługujących największe transakcje w 2015 roku. Kancelaria wyróżniona została również, jako kancelaria zaangażowana w transakcji roku, za którą uznano transakcję refinansowania istniejącego zadłużenia spółek Cyfrowy Polsat oraz Polkomtel o wartości 12,5 mld PLN. To prestiżowe wyróżnienie przyznane zostało przez kapitułę po raz pierwszy.
Kancelaria Greenberg Traurig uznana została również za wicelidera w zakresie przygotowania wejścia na giełdę / rynków kapitałowych i papierów wartościowych, a także za kancelarię rekomendowaną w prawie spółek i prawie handlowym oraz transakcjach fuzji i przejęć / prywatyzacji / restrukturyzacji. Partner Zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak uznany został za wicelidera w zakresie transakcji fuzji i przejęć / prywatyzacji / restrukturyzacji. Kancelaria po raz pierwszy w swojej historii znalazła się w pierwszej piątce kancelarii według liczby adwokatów i radców prawnych.
Zgodnie z najnowszym rankingiem Legal 500 EMEA kancelaria Greenberg Traurig utrzymała swoją wieloletnią pozycję lidera w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (Capital Markets Equity), a także w zakresie fuzji i przejęć w Polsce. Dodatkowo w tegorocznej edycji kancelaria Greenberg Traurig po raz pierwszy otrzymała miejsce pierwsze w zakresie transakcji nieruchomościowych. Kancelaria Greenberg Traurig awansowała również z miejsca trzeciego na miejsce drugie w zakresie transakcji restrukturyzacji i upadłości oraz TMT, a także z miejsca czwartego na trzecie w zakresie rozwiązywania sporów. Siedmiu Partnerów kancelarii uznanych zostało za wiodących prawników: Jarosław Grzesiak (Partner Zarządzający) oraz Ireneusz Matusielański, w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (Capital Markets Equity), Paweł Pietkiewicz, w zakresie rozwiązywania sporów, Marek Grodek oraz Agnieszka Stankiewicz, w zakresie nieruchomości, a także Marek Kozaczuk i Tomasz Kacymirow, w zakresie podatków.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA