fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Nie żyje Grant Imahara z programu "Pogromcy mitów"

AFP
W wieku 49 lat zmarł Grant Imahara, jeden z prowadzących program "Pogromcy mitów". O nagłej śmierci poinformowali przedstawiciele Discovery Channel.

Grant Imahara był z znany w Hollywood z pracy przy eksperymentach związanych z elektroniką i robotyką. Swoje wykształcenie wykorzystywał w programach tworzonych przez Discovery.

"Jesteśmy zrozpaczeni na myśl o tej smutnej wiadomości. Był częścią naszej rodziny i wspaniałym człowiekiem. Nasze myśli i modlitwy kierujemy do jego rodziny" - przekazali przedstawiciele stacji.

Nie jest znana przyczyna śmierci mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji 49-latek miał tętniaka mózgu.

Były współgospodarz "Pogromców mitów" Adam Savage na Twitterze pożegnał swojego przyjaciela. "Przez ostatnie 22 lata byłem członkiem dwóch dużych rodzin z Grantem Imaharą. Był naprawdę genialnym inżynierem i twórcą. Był również szczodrym, otwartym i łagodnym człowiekiem. Praca z Grantem była przyjemnością. Będzie mi brakowało mojego przyjaciela" - napisał.

Imahara  pochodził z Los Angeles. Ukończył elektrotechnikę na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Oprócz pracy przy produkcjach Discovery, odpowiadał także m.in. za efekty specjalne do filmów z serii "Gwiezdne wojny"

Źródło: CNN
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA