fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

T-Bull wydaje kolejny tytuł

materiały prasowe
Wrocławskie studio, zajmujące się produkcją gier mobilnych nie zwalnia tempa i po dwóch tygodniach od premiery „Top Boat: Racing Simulator 3D", wydaje kolejną produkcję.

Chodzi o „Moto Rider Go: Highway Traffic". Tytuł zadebiutował właśnie w sklepie Google Play. To kolejna gra wyścigowa stworzona przed studio T-Bull. Tym razem gracze mają do dyspozycji siedem unikalnych modeli najlepszych motorów na świecie z trzech różnych klas, takich jak: chopper, cross czy superbike. Ich zadaniem będzie wykonywanie określonych misji w najszybszym tempie - zanim skończy się zapas paliwa. Wyścigi odbywają się na zatłoczonych ulicach. Twórcy oddali w ręce graczy szeroki wachlarz możliwości personalizacji i tuningu pojazdów, zadbali także o duży wybór trybów rozgrywki. - Każdego miesiąca otrzymujemy tysiące komentarzy od użytkowników naszych aplikacji. Zauważyliśmy, że coraz częściej pojawiały się sugestie dotyczące stworzenia gry wyścigowej osadzonej w klimacie road racing, w której zamiast aut, pojawią się motory. W odpowiedzi na głosy stworzyliśmy „Moto Rider Go: Highway Traffic" - mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel firmy T-Bull.

„Moto Rider Go" to gra kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić.

T-Bull wydał niedawno na platformie Android grę wyścigową „Top Boat: Racing 3D Simulator". Produkcja wkrótce trafi też do sklepu Apple Store.

Podczas listopadowego debiutu studia na rynku NewConnect twórcy spółki zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku na rynek trafi kolejna gra wyścigowa. Firma szykuje też grę snajperską, wymagającą od gracza celności oraz dużej koncentracji. Akcja zostanie osadzona w postapokaliptycznym świecie, w którym główny bohater - tytułowy snajper - będzie polował na hordy złowrogich stworzeń. Premiera została zaplanowana na I połowę 2017 r.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA