fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Kontrakt dla informatyków za 100 mln zł

Centralny Ośrodek Informatyki szuka specjalistów - w tym celu przetarg na "zapewnienie zasobów ludzkich w obszarze IT".

W ramach zamówienia w ciągu trzech lat COI będzie wynajmował konsultantów spełniających określone wymagania informatyczne. Umowa ramowa w tej sprawie ma być zawarta z maksymalnie pięcioma firmami, które zajmą się zapewnieniem COI odpowiedniej kadry oraz ich obsługą kadrowo-płacową. Znamy już jednego ze zwycięzców, który będzie współrealizował ten kontrakt szacowany na ponad 100 mln zł. To giełdowa spółka Cube.ITG, która otrzymała w postępowaniu 96,5 pkt. na 100 możliwych.

- Bardzo cieszy nas fakt, że nasza oferta została oceniona jako profesjonalna i korzystna w kolejnym już przetargu organizowanym przez państwową instytucję. Widzimy jednocześnie duże ożywienie w dziedzinie zamówień w sektorze publicznym - skomentował Marek Girek, prezes Cube.ITG i jego główny akcjonariusz.

Cube.ITG realizuje projekty integracyjne, wdrożeniowe, a także świadczy usługi związane z utrzymaniem, przejmowaniem w utrzymanie i rozwojem infrastruktury IT. Na rzecz firmy pracuje blisko 400 specjalistów z różnych dziedzin sektora IT. Firma dostarcza rozwiązania dla bankowości, energetyki, czy sektora zdrowia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA