fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Rozłam w rodzinie królewskiej. "Jesteśmy na różnych drogach"

AFP
Książę Harry przyznał, że on i jego brat są obecnie na "różnych ścieżkach" oraz mają "dobre i złe dni" w swoich relacjach.

W ostatnich miesiącach pojawiały się plotki w brytyjskiej prasie mówiące o tym, że książę Sussex nie dogaduje się ze swoim bratem Wilhelmem. 

Książę w wywiadzie dla ITV przyznał, ze rzeczywiście jest coś na rzeczy. Jednocześnie podkreślił, że "są braćmi i zawsze nimi będą".

- Z pewnością jesteśmy obecnie na różnych ścieżkach, ale zawsze będę dla niego, ponieważ wiem, że on zawsze będzie dla mnie - zadeklarował. - Nie widujemy się tak często, jak kiedyś, ponieważ jesteśmy bardzo zajęci, ale bardzo go kocham - dodał.

Meghan Markle, która jak donosiły media, miała spierać się z Kate Middleton, opisała ostatni rok jako "trudny" i powiedziała, że jej brytyjscy przyjaciele ostrzegali ją, by nie wychodziła za Harry'ego.

Była amerykańska aktorka musi mierzyć się z brytyjską prasą, która z dużym zainteresowaniem opisywała jej rozbitą rodzinę oraz plotki o sytuacji w pałacu. Przyznała, że nie była przygotowana na tak silny atak ze strony tabloidów.

- Kiedy po raz pierwszy spotkałam mojego obecnego męża, moi przyjaciele byli naprawdę szczęśliwi, ponieważ byłam taka szczęśliwa, ale moi brytyjscy przyjaciele powiedzieli mi: "Jestem pewna, że jest cudowny, ale nie powinnaś tego robić, ponieważ brytyjskie tabloidy zniszczą ci życie" - wspomina księżna.

Źródło: AFP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA