fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Samobójstwo w siedzibie Facebooka. Mężczyzna rzucił się z czwartego piętra

Siedziba Facebooka w Menlo Park
Jitze Couperus [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Flickr
Pracownik Facebooka popełnił samobójstwo, rzucając się z czwartego piętra siedziby firmy w Kalifornii.

Ofiara została zidentyfikowana jako pracownik Facebooka, ale nie ujawniono szczegółów zdarzenia, w tym tożsamości samobójcy.

Do incydentu doszło w czwartek około godz. 16.30, gdy policja otrzymała zgłoszenie o osobie, mającej skoczyć Budynku 27 w siedzibie Facebooka, znajdującej się przy Jefferson Drive 162 w Menlo Park. Budynek jest nazywany jako MPK 27.

Na miejsce przybyli funkcjonariusze z Menlo Park i strażacy. Ratownicy medyczni udzielali pomocy medycznej, ale nie byli w stanie przywrócić przytomności. Ofiara została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia” - podała policja w oficjalnym komunikacie.

Inne szczegóły dotyczące okoliczności zdarzenia nie są na razie znane. Policja potwierdziła, że ??wstępne śledztwo wskazuje, iż śmierć nastąpiła w wyniku samobójstwa i nie ma dowodów, wskazujących na udział osób trzecich. Tożsamość ofiary również nie została natychmiast ujawniona, w oczekiwaniu na powiadomienie najbliższych krewnych.

„Z przykrością dowiedzieliśmy się, że jeden z naszych pracowników zmarł dziś w naszej siedzibie Menlo Park” - podała rzeczniczka firmy na Facebooku. „Współpracujemy z policją w ich dochodzeniu i udzielamy wsparcia pracownikom” - dodała.

„Mamy nadzieję udostępnić aktualizację informacji, dotyczących zdarzenia, gdy tylko dowiemy się więcej od organów ścigania” - dodała rzeczniczka.

Źródło: rp.pl/ NBC News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA