Reklama

Adopcja przez pary homoseksualne? Paweł Rabiej: Nie jestem za tym

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej powiedział, że pomysł adopcji dzieci przez pary homoseksualne to "kontrowersyjne rozwiązanie, za którym osobiście nie jest".

Aktualizacja: 16.09.2019 22:03 Publikacja: 16.09.2019 21:43

Adopcja przez pary homoseksualne? Paweł Rabiej: Nie jestem za tym

Foto: rp.pl

Po konwencji PiS w Lublinie prezes Jarosław Kaczyński powiedział, że jego partia będzie bronić się przed realizacją "planu Rabieja". - Plan Rabieja ma być realizowany. Dzieci mają być przedmiotami, które są potrzebne komuś, nie wiem do czego, można chyba powiedzieć, że do zabawy - mówił Kaczyński.

- My będziemy bronić się przed realizacją tego planu i będziemy bronić się bardzo zdecydowanie - dodał.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Społeczeństwo
Prywatne bankructwo menadżera państwowej spółki
Społeczeństwo
Najpierw upały, a później przymrozki. Najnowsza prognoza IMGW na przełom lata i jesieni
Społeczeństwo
Znana lekarka przeprowadza sterylizacje kobiet. Czy jest to nielegalne?
Społeczeństwo
W czwartek Warszawa zadecyduje w sprawie nocnej prohibicji. Jak zagłosują radni?
Reklama
Reklama