fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Indie: Magik zaginął w rzece. Powtarzał sztuczkę Houdiniego

AFP
Hinduski magik, który próbował powtórzyć słynną sztuczkę Harry'ego Houdiniego, został związany i wrzucony do rzeki. Mężczyzna prawdopodobnie nie żyje.

Chanchal Lahiri miał uwolnić się z łańcuchów i dopłynąć w bezpieczne miejsce. Policja została poinformowana o zdarzeniu przez widzów, którzy w niedzielę oglądali pokaz. 

Magik został opuszczony do rzeki. Widzowie oglądali go z pokładu drugiej łodzi. Kilka osób zebrało się również nad brzegiem rzeki i na pobliskim moście.

Policja i zespół nurków przeczesali okoliczny teren w niedzielę wieczorem, ale nie udało im się znaleźć magika. Jeden z funkcjonariuszy powiedział w rozmowie z "Hindustan Times", że dopóki nie zostanie odnalezione ciało, nie można stwierdzić, że Lahiri nie żyje. 

Z magikiem tuż przed pokazem rozmawiał fotograf z lokalnej gazety. Spytał mężczyznę, czemu ryzykuje życie dla magii. - Uśmiechnął się i powiedział: Jeśli zrobię to dobrze, będzie to magia. Jeśli się pomylę, będzie tragicznie - relacjonuje. Lahiri tłumaczył również, że chce w ten sposób "ożywić zainteresowanie magią".

Magik już wcześniej próbował podobnych wyzwań. 20 lat temu został opuszczony do rzeki w szklanej skrzynki. Udało mu się wydostać.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA