fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Zbiórka na Ducha z "Gry o tron". "Sypnij złotem jak Lannisterowie"

Facebook, Ratujemy Zwierzaki
Portal Ratujemy Zwierzaki zorganizował zbiórkę, z której pieniądze przekazane zostaną na karmę dla psów ze schroniska w Chrcynnie. "Sypnij złotem jak Lannisterowie" - apelują inicjatorzy akcji.

Jedna z fundacji pomagających zwierzętom zorganizowała zbiórkę, którą nazwano "Wsparcie dla ducha z Gry o tron". Zebrane pieniądze przekazane zostaną na karmę dla psów ze schroniska. 

„Północ dostała nieźle w kość. Smoki Daenerys wyjadły wszystkie zapasy ze spichlerzy, a u Tormunda widoczne były początki stanu depresyjnego” - czytamy na stronie internetowej ratujemyzwierzaki.pl. „To wszystko sprawiło, że od premiery czwartego odcinka martwimy się o wilkora. Dzielnie walczył z umarlakami, co było widać na jego białym futerku. W oczekiwaniu na finał sezonu wstąp do armii RatujemyZwierzaki!” - apeluje organizacja i prosi, aby „sypnąć złotem jak Lannisterowie, zawstydzić Złotą Kompanię i dołóżyć się do zbiórki dla Ducha”. „Na opiekę powojenną, protezę ucha, dowóz pożywienia oraz budowę bezpiecznego schronienia” - podkreślili inicjatorzy akcji. „I pamiętaj - Północ pamięta!” - dodano. 

Wszystkie środki zebrane z tej wyjątkowej akcji przekazane zostaną na karmę dla psów ze Schroniska w Chrcynnie. 

Link do inicjatywy znaleźć można TUTAJ

Źródło: ratujemyzwierzaki.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA