fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Prezent dla Meghan Markle od polskich obrońców zwierząt

Stowarzyszenie Otwarte Klatki
W podziękowaniu za swoją postawę przyszła księżna Meghan Markle otrzyma ślubny prezent od polskich aktywistów ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki. To wyraz wdzięczności za rezygnację z noszenia naturalnych futer.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego już w sobotę. Prezent - szmaragdowozielona etola ze sztucznego futra, jest już w drodze do Londynu.

 

Aktywiści ze stowarzyszenia Otwarte Klatki chcą w ten sposób podziękować przyszłej księżnej za konsekwentną odmowę stosowania w swoich stylizacjach naturalnych futer.

To Meghan Markle właśnie przypisuje się decyzję  Burberry, od wielu lat współpracującej z rodziną królewską, dotyczącą rezygnacji z naturalnych futer w kolekcjach marki. To już kolejna wielka firma z kręgu luksusowej mody, która tak jak Armani, Gucci, Versace czy blisko 900 innych marek przyłącza się do międzynarodowego programu Sklepy Wolne od Futer.

W podziękowaniu za konsekwencję Meghan Markle Otwarte Klatki ofiarowują Markle etolę ze sztucznego futra, projektu Larysy Anety Knap, twórczyni marki "Folk Design", laureatki odznaczenia " Polonia Minor", przyznanego jej przez Marszałka woj, małopolskiego za promowanie za pośrednictwem mody kultury i tradycji Małopolski.

Etola, wraz z listem z życzeniami dla Meghan Markle i jej przyszłego męża jest już w drodze do Londynu.

Źródło: Otwarte Klatki
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA