fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Brat Meghan Markle ostrzega księcia Harry'ego: jeszcze czas odwołać ten ślub

AFP
Im mniej czasu pozostało do ślubu, tym bardziej jest jasne, że to największy błąd w historii rodziny królewskiej - napisał przyrodni brat Meghan Markle do księcia Harry'ego. - Jeszcze nie jest za późno, by odwołać ten ślub - pisze w odręcznym liście Thomas Markle Jr.

"Meghan zmieniła się w cyniczną,  płytką, zarozumiałą kobietę, która przyniesie wstyd Tobie i Twojej rodzinie" - napisał Thomas Markle.

"Ty i twoja rodzina powinniście odwołać ten fałszywy bajkowy ślub" - pisze 51-latek, który swojej przyrodniej siostry nie widział od 2011 roku.

Thomas Markle krytykuje Meghan za to, że na ślub zaprosiła "prawie zupełnie nieznajomych jej ludzi", a nie zaprosiła najbliższej rodziny.

Wytyka książęcej narzeczonej również nieutrzymywanie kontaktów z ojcem, który wcześniej miał wspomagać ją finansowo.

Za zmianę, jaką przeszła Meghan, jej brat oskarża Hollywood. "Ta odrobina hollywoodzkiej sławy, która przypadła jej w udziale, zrobiła z niej cyniczną, płytką, zarozumiałą kobietę" - dodaje Thomas. "Odkąd tam trafiła, zmieniła się w zupełnie inną osobę, zapomniała o swoich korzeniach".

Brat Meghan utrzymuje, że nie poczuł się dotknięty brakiem zaproszenia na ślub, a jedynie - zbity z tropu. "Biorąc pod uwagę, jak kiedyś byliśmy blisko, to bolesne" - dodaje.

Źródło: The Independent
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA